Opis stanowiska pracy

Firma NAVOTECH Inżynieria Środowiska Sp. z o.o. jest producentem urządzeń WOD-KAN oraz dedykowanych dla PRZEMYSŁU. Na rynku jesteśmy obecni od roku 2001.

- Obsługujemy inwestycje na terenie całego kraju i nie tylko,
- współpracujemy z największymi firmami dystrybucyjnymi oraz firmami wykonawczymi,
- realizujemy dostawy na małe oraz największe inwestycje w naszym kraju,
- posiadamy niezbędne atesty, certyfikaty oraz Krajowe Oceny Techniczne
Pracę rozpoczynamy od wdrożenia technicznego z zakresu naszych produktów oraz szkolenia w obsłudze systemu ERP.

Czekają na Ciebie:

- umowa o pracę,
- system premiowy uzależniony od efektów sprzedażowych,
- pełne wyzwań, ciekawe stanowisko,
- pełny zakres szkoleń produktowych, branżowych, obsługi funkcjonującego systemu,
- możliwość rozwoju w kierunku sprzedaży,
- praca w stabilnie działającej i wciąż rozwijającej się firmie produkcyjnej,
- wsparcie merytoryczne, techniczne,
- doświadczony i ambitny zespół,
- przygotowanie stanowisko pracy: laptop, telefon,

Twoim podstawowym zakresem obowiązków będzie:

- obsługa klienta,
- przygotowywanie i nadzór nad ofertami handlowymi,
- przyjmowanie i nadzór nad zamówieniami,
- ścisła współpraca z przedstawicielami handlowymi,
- możliwość nawiązywania relacji z klientami już aktywnymi w naszej bazie,
- poszukiwanie nowych klientów, przetargów oraz ich wyników,
- negocjowanie warunków handlowych,

Wymagania

Umiejętności które sprawią że będziesz się dobrze czuć w naszym zespole:

- dobra obsługa komputera, pakietu Office,
- komunikatywność i kontakt z klientem,
- umiejętność pracy w zespole,
- pozytywne nastawienie,
- nastawienie na realizację celów i sprzedaży,
- chęć rozwoju,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Poszukujemy osób które potrafią pracować w zespole, są nastawione na realizację celów, są komunikatywne, ambitne oraz szybko się uczą. Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu w celu wspólnego dalszego rozwoju naszej firmy.

Prezentacja firmy

Urządzenia ochrony Środowiska: <br/> <br/>Separatory substancji ropopoch... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi