Human & Hunter Sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: 40-014 Katowice

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

KAMS/WP/K

OPIS STANOWISKA:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie kontaktów z już istniejącymi
  • Reprezentowanie firmy na targach i spotkaniach branżowych oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Rozwój sprzedaży oferowanych usług
  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie doradztwa
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Samodzielne prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • Analiza rynku, usług i konkurencji

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym
  • Samodzielność i sumienność w realizacji zadań
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność prowadzenia profesjonalnych spotkań biznesowych, skutecznych negocjacji oraz prezentacji handlowych
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Chęć aktywnego działania
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

  • Samodzielne stanowisko pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia pracy: telefon, samochód, komputer
  • Możliwość rozwoju osobistego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.