Specjalista ds. sprzedaży

Jobs Plus HR Sp. z o.o

30-415 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Cześć! Jesteśmy Jobs+, agencja rekrutacji i zatrudnienia. Codziennie dbamy o to, aby do naszych klientów trafiali pracownicy „szyci na miarę” a dodatkowo wspieramy kandydatów w poszukiwaniu najlepszej dla nich ścieżki zawodowej. Nie będziemy koloryzować, branża HR nie należy do łatwych, jest pełna wyzwań i nieoczekiwanych zwrotów akcji, ale projekty realizowane z sukcesem dają nam mnóstwo satysfakcji i zapału do dalszego działania. Dziś chcemy zaprosić Cię do naszego zespołu, byś razem z nami przekonał się, jak tworzymy te idealne połączenia:)

Czym się zajmujemy?

Rekrutujemy pracowników różnego szczebla w Polsce i dla klientów zagranicznych. Oferujemy usługi rekrutacji stałych oraz zatrudnienia tymczasowego. Naszymi klientami są zarówno duże organizacje, jak i niewielkie, rodzinne firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Co nas wyróżnia?

Wspieramy klientów z różnych branż, dzięki czemu nigdy nie narzekamy na nudę i każdego dnia uczymy się nowych rzeczy. Nie działamy w modelu 360, mamy dział handlowy, który pozyskuje i obsługuje klientów, a także rekruterów, którzy odpowiadają za pozyskiwanie i weryfikację kandydatów. Praca w takim modelu wymaga od nas obustronnego zaangażowania i ścisłej współpracy, czego również oczekiwalibyśmy od Ciebie.

W jakim zakresie potrzebujemy wsparcia?

• opieka nad powierzonymi klientami firmy (bieżący kontakt, informowanie o postępach działań

• aktywne pozyskiwanie nowych zleceń przy wykorzystaniu naszej bazy oraz informacji dostępnych w internecie

• obsługa zapytań ofertowych pochodzących z formularza kontaktowego

• badanie potrzeb klienta, ustalanie profili poszukiwanych kandydatów we współpracy z działem rekrutacji

• przygotowywanie ofert handlowych oraz podpisywanie umów z klientami (usługi rekrutacji stałych, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej)

• praca w nowoczesnym systemie CRM, dzięki któremu zapomnisz o raportach i innych zbędnych pochłaniaczach czasu:)

Dlaczego polubisz naszą firmę?

• oferujemy umowę o pracę z dobrą podstawą + bonus za Twoje wyniki

• pracujemy w kameralnym zespole, bez korporacyjnej atmosfery i zbędnych procedur

• chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem

• mamy komfortowe biuro w dobrej lokalizacji (Rondo Matecznego – łatwy dojazd komunikacją miejską i brak strefy płatnego parkowania:)

• korzystamy z prywatnej opieki medycznej (pakiet enel-med)

• dbamy o work life balance – nie ma u nas nadgodzin

• poranek bez stresu? spokojnie, zaczynamy pracę między 7.30 a 9.00:)

• ze względów bezpieczeństwa obecnie pracujemy hybrydowo, docelowo 2 dni home office/miesiąc

Szukamy Ciebie, jeśli:

• masz doświadczenie w kontaktach z klientem B2B

• lubisz pracę z ludźmi, a rozmawiając przez telefon jesteś w swoim żywiole

• rozumiesz, że na efekty czasem trzeba chwilkę zaczekać

• w pracy lubisz samodzielność i różnorodne zadania

• dobrze radzisz sobie z ustalaniem priorytetów i organizacją własnej pracy

• masz proaktywną postawę i jesteś „graczem zespołowym”

Zainteresowaliśmy Cię? Prześlij do nas swoje CV i przekonaj się, czy nadajemy na tych samych falach!

Aplikuj za pomocą linku i zaznacz odpowiednie zgody.

Oczywiście nie musisz, ale jest to konieczne, abyśmy mogli do Ciebie zadzwonić:)

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
prywatna opieka medyczna, system premiowy, elastyczny czas pracy
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi