Opis stanowiska pracy

Biuro projektowe LandAR Projects Sp. z o.o. poszukuje specjalisty ds. sprzedaży.

Co oferujemy?

LandAR proponuje współpracę przy pozyskiwaniu Klientów dla firmy - biura

projektowego specjalizującego się w projektach terenów publicznych,

osiedlowych i prywatnych w całej Polsce. Oferujemy system wsparcia w postaci

doskonale przygotowanych schematów / materiałów firmowych, na których

bazuje Sales Manager, możliwość rozwoju, dofinansowania szkoleń, miłą

atmosferę pracy oraz elastyczny czas pracy. Firma LandAR gwarantuje

wynagrodzenie podstawowe + premie.

Kogo szukamy?

Szukamy osoby lubiącej sprzedaż, komunikatywnej, zaangażowanej, nastawionej

na wyniki. Szukamy Sales Managera, który sam stawia sobie coraz to nowe

wyzwania, jest otwarty, ciekawy branży, stawia na rozwój. Doświadczenie, choć

mile widziane, nie jest najważniejsze, liczy się chęć zdobywania nowych Klientów,

nieustępliwość w dążeniu do celu.

Wymagania

Czego oczekujemy?

- umiejętności planowania sprzedaży wraz z określeniem wyników

- wysokiej kultury osobistej

- komunikatywności

- dobrej organizacji czasu pracy

- nastawienia na wyniki

- samodzielności

- dokładności

- zaangażowania

- terminowości

- spotkań i wyjazdów służbowych

- pozytywnego nastawienia do pracy

Oferujemy miłą atmosferę pracy, elastyczny czas pracy, możliwość rozwoju.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Wynagrodzenie: podstawa + prowizja, zależna od wyników pracy.

Prezentacja firmy

W naszej pracowni zajmujemy się zagospodarowaniem terenów publicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi