Specjalista ds. sprzedaży ze znajomością języka obcego

Crafts Sp. z o.o..

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu 11153) dla swojego klienta, firmy prowadzącej dystrybucję produktów farmaceutycznych na rynki europejskie, poszukuje kandydatów/kandydatki na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • realizacja projektów sprzedażowych oraz obsługa klienta zagranicznego,
  • kontakt telefoniczny i e-mailowy z potencjalnymi i stałymi klientami w jednym z wybranych języków (niemiecki/ hiszpański/ włoski/),
  • przygotowanie ofert specjalnych.

Wymagania:

  • znajomość jednego z wybranych języków: niemieckiego, hiszpańskiego lub włoskiego na poziomie min. C1,
  • komunikatywna znajomość języka polskiego – wymóg konieczny,
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze klienta,
  • dyspozycyjność,
  • chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • jasną i realną do osiągnięcia ścieżkę kariery,
  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych podczas zajęć z native speakerem szkoły językowej (business language),
  • pakiet szkoleń produktowych oraz z kompetencji miękkich w ramach godzin pracy,
  • dostęp do karty FitProfit,
  • stałą pracę w nowoczesnym biurze na Ochocie, o wysokim standardzie, z dobry węzłem komunikacyjnym.

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją zatrudnienia o ogólnopolskim zasięgu działania. Współp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management