Specjalista ds. sprzedaży ze znajomością języka niemieckiego

IPF GROUP S.A.

61-814 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej świadczącą usługi z zakresu leasingu pracowniczego na rynku polskim, francuskim i niemieckim. W tym roku zostaliśmy sklasyfikowani przez miesięcznik Forbes w zestawieniu „Diamentów Forbesa” na 8. pozycji w kategorii najszybciej rozwijających się firm średnich w województwie wielkopolskim.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko:

Do Twoich zadań należeć będzie w szczególności:

  • rozwijanie sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz umacnianie relacji ze stałymi klientami – odpowiedzialność za stały rozwój bazy klientów
  • kontakt z klientem niemieckojęzycznym
  • przygotowywanie i przedstawianie ofert handlowych i umów dla klientów
  • dokonywanie bieżącej analizy rynku i działań konkurencji
  • planowanie aktywności sprzedażowej

Czego możesz oczekiwać:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dobra atmosfera pracy i współpracy
  • duża samodzielność
  • pakiet benefitów: kartę Multisport, opieka medyczna

Wymagania

Chcemy, abyś tworzył z nami zespół jeżeli:

  • osiąganie celów sprzedażowych motywuje Cię do działania
  • posiadasz znajomość języka niemieckiego min. poziom B2 – warunek konieczny
  • odnosisz sukcesy w pozyskiwaniu oraz utrzymywaniu dobrych relacji z klientami
  • posiadasz umiejętności negocjacji oraz przygotowywania ofert handlowych
  • masz bardzo dobrą organizację pracy
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług w agencji pracy

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta