Specjalista ds. sprzedaży z niemieckim/francuskim/hiszpańskim/p ortugalskim

Gdańsk, pomorskie

Relyon Recruitment (pl)

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. Sprzedaży sprawuje pieczę nad zapewnieniem prawidłowego dopasowania przychodzących płatności do odpowiedniego klienta.

Jako Specjalistka/listka ds. Sprzedaży, będziesz odpowiedzialny/alna za bardzo dużą ilość przychodzących danych dla regionu EMEA.

Firma potrzebuje osób, które znają biegle (B2+/C1): niemiecki/francuski/hiszpański/portugalski oraz bardzo dobrze (B2) język angielski.

Nie jest wymagane żadne doświadczenie, ponieważ firma zapewnia szkolenie wprowadzające w nowe obowiązki, więc jeżeli dobrze czujesz się w pracy z dużą ilością danych oraz zwracasz uwagę na detale – czekamy na Twoje CV!

Obowiązki:

- codzienne sprawdzanie płatności oraz przypięcie ich do odpowiedniej firmy,

- ustalanie płatności z brytyjskim systemem bankowości elektronicznej,

- przekazywanie kredytów oraz debetów,

- rejestrowanie wysłanych płatności,

- nadzorowanie zaległych płatności,

- przekazywanie problemów do Team Leadera.

Wymagamy:

- przywiązania uwagi do detalu oraz umiejętności pracy z dużą ilością danych,

- biegłej znajomości jednego z języków (B2+/C1): niemiecki/francuski/hiszpański/portugalski oraz bardzo dobrze (B2) język angielski,

- dokładności i samoorganizacji,

- podstawowa znajomość systemu Oracle.

Oferujemy:

- pracę w konkurencyjnej, zarówno pod względem warunków, jak i wynagrodzenia, firmie,

- stabilne zatrudnienie – umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym,

- prywatną opiekę medyczną,

- dostęp do systemu MyBenefit.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI, NALEŻY UMIEŚCIĆ W CV PONIŻSZE ZGODY RODO

Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm... konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa.

Kilkanaście lat doświadczenia w rekrutacji talentów dla Klientów korporacyjnych oraz rozbudowana sieć kontaktów biznesowych sprawia, że współpraca z nami jest wyjątkowo skuteczna i wartościowa. Efektywnie budujemy relacje z Klientami i Kandydatami i opieramy je na indywidualnym podejściu, profesjonalnej analizie potrzeb i wsparciu konsultingowym. Dbamy o to, aby być najbardziej wartościowym partnerem biznesowym w rozwoju firm, których wspieramy w tym, by ich pozycja lidera była budowana w oparciu o pozyskanie z rynku kluczowych talentów stworzyliśmy. Odpowiadając na potrzeby współpracujących z nami przedsiębiorstw, stworzyliśmy 3 główne specjalizacje:
RELYON IT & TELECOM
RELYON SALES & MARKETING
RELYON FINANCE & ACCOUNTING
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Bankowość