Specjalista ds. Sprzedaży z językiem francuskim - praca zdalna

Selvoy

Gdańsk, pomorskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Gdańsk

Tivron jest multikulturową firmą zajmującą się sprzedażą naturalnej suplementacji diety.

Obecnie obsługujmy klientów w 13 językach z terenu całej Europy.

Naszym celem jest budowanie pozytywnego wizerunku u klientów, nie tylko sprzedaż ale także kompleksowa opieka.

Obecnie potrzebujemy osób które wesprą nas w obsłudze sprzedażowej klienta na rynku Francuskim.

Co oferujemy na tym stanowisku:

  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 24 zł netto za godzinę + prowizję (2000-6000 zł średnio)
  • Pracę oraz szkolenia w 100% zdalnie – zapewniamy sprzęt który umożliwi Ci pracę
  • Pakiet szkoleń oraz programy rozwojowe – u nas jeśli chcesz, nie musisz siedzieć ciągle na słuchawce
  • Pełną opiekę oraz wsparcie z każdego działu (Lider, Trener, HR)
  • Jeśli nie lubisz kiedy ktoś patrzy Ci na ręce i cenisz sobie spokój możemy Ci to zagwarantować jeśli Twoje wyniki będą na odpowiednim poziomie (doceniamy samodzielność)
  • Pakiet benefitów – multisport, prywatna opieka medyczna (Luxmed, Medicover)
  • Umowy cywilnoprawne
  • Jasne i zrozumiałe zasady współpracy (nic drobnym druczkiem z czym wyskakujemy z dnia na dzień)
  • Otwartą i ciepłą atmosferę – każdy jest równy!

Co będzie podstawowymi zadaniami na tym stanowisku:

  • Obsługa sprzedażowa klientów z połączeń przychodzących i wychodzących – to klienci kontaktują się z nami, lub my kontaktujemy się z naszymi stałymi klientami
  • Rejestrowanie zamówień, logowanie w systemie
  • Opieka nad klientem, lubią jak się słucha co mają do powiedzenia

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta
  • Biegły język Francuski
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Otwartości, empatii i wyrozumiałości
  • Umiesz stawiać granice i dążyć do celu
  • Nie demotywuje Cię „nie” ze strony klienta
  • Sprzedaż jest dla Ciebie czymś naturalnym a nie wciskaniem
  • Lubisz się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, a tematy TABU dla Ciebie nie istnieją

Nie czekaj bo my nie chcemy czekać na Ciebie! Zgłoś się już dziś, porozmawiaj, sprawdź dowiedz się więcej!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".