Specjalista ds. sprzedaży z językiem angielskim/ niemieckim

CAPIRA Sp. z o.o. Sp. k.

Zielona Góra, lubuskie

CAPIRA creative product Sp. z o.o. Sp. k.

Capira creative product to rodzinna firma o międzynarodowym zasięgu, która produkuje we własnym zakresie artykuły papiernicze bazując na nowoczesnym parku maszynowym. Drukujemy brandowane produkty biurowe wspierające kampanie marketingowe międzynarodowych koncernów.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy dynamicznej, dobrze zorganizowanej osoby, która swoją obecnością wzmocni nasz zgrany zespół.

Od: CAPIRA Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Zielona Góra

Miejsce pracy: Zielona Góra (praca w siedzibie firmy)

Umowa o pracę (pełny etat)

Proponowane wynagrodzenie: 3600 – 5600 zł brutto miesięcznie

Nasze OCZEKIWANIA

  • Doświadczenie w sprzedaży do klientów B2B (min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom min. B2 (rozmowy telefoniczne, negocjacje z klientami, korespondencja mailowa) - warunek konieczny
  • Łatwość nawiązywania kontaktów handlowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista
  • Samodzielność, rzetelność, orientacja na wyniki
  • Gotowość do podróży służbowych i reprezentowania firmy podczas targów branżowych (kilka wyjazdów jedno-dwudniowych w ciągu kwartału; min. 3-4 imprezy targowe w roku)
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem (niemiecki, włoski, hiszpański, francuski)

Twoje OBOWIĄZKI

  • Systematyczne rozwijanie bazy klientów
  • Kompleksowa obsługa klienta (dopasowanie oferty do potrzeb klienta, negocjacje, obsługa zamówień; podstawowym narzędziem pracy jest telefon i e-mail)
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z klientami na rynku polskim i europejskim
  • Udział w targach branżowych oraz spotkaniach z klientami (również on-line)
  • Tworzenie profesjonalnego i pozytywnego wizerunku firmy
  • Codzienne raportowanie wyników pracy w firmowym systemie CRM

Co OFERUJEMY w zamian

  • Pracę w rozwijającej się rodzinnej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • Premie i prowizje związane z realizacją planów
  • Szkolenie wprowadzające oraz wsparcie na etapie wdrażania
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne podnoszące kompetencje
  • Służbowy laptop i telefon komórkowy
  • Możliwość skorzystania z programu MultiSport
  • Możliwość pracy zdalnej w wybrane dni miesiąca

I na tym nie koniec, bo DODATKOWO mamy dla Ciebie

  • Elastyczny czas pracy
  • Owocowe środy
  • Spotkania integracyjne
  • Firmowa biblioteka dla stale żądnych wiedzy i rozwoju
  • Świeżo mielona kawa, herbata
  • Parking dla pracowników – również dla jednośladów (wspieramy!)
  • Świętowanie urodzin czyli dodatkowa porcja uśmiechu, ciastka i kawy nikomu jeszcze nie zaszkodziła

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ważne jest dla nas, abyś określił poziom swojej znajomości poszczególnych języków w systemie CEFR (A1 – C2).