Specjalista ds. sprzedaży z j. włoskim/ j. francuskim/ j. niemieckim

ManpowerGroup

Warszawa, mazowieckie

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Miejsce pracy: Warszawa

Kluczowe zadania na stanowisku:

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
• bieżąca współpraca z firmami na podległym obszarze handlowym
• negocjowanie warunków handlowych
• przygotowywanie umów i niezbędnych dokumentów związanych z zawartymi transakcjami
• odpowiedzialność za dostawę zakupionego produktu do siedziby klienta
• współpraca z Działem Zakupów

Wymagania:
• doświadczenie w sprzedaży oraz w aktywnym pozyskiwaniu klientów
• biegła znajomość j. włoskiego lub francuskiego lub niemieckiego
• konsekwencja i systematyczność w zakresie wykonywanych obowiązków służbowych
• kreatywność

Oferujemy:
• pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
• stabilne warunki zatrudnienia oraz konkurencyjne wynagrodzenie
• pakiet atrakcyjnych szkoleń, umożliwiających poszerzenie kwalifikacji
• pracę w zespole profesjonalistów z branży

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.