Specjalista ds. Sprzedaży z j. hiszpańskim i angielskim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:
• Wykonywanie czynności handlowych związanych ze sprzedażą eksportową produktów;
• Kontakt z klientami i sprzedaż na rynkach Ameryki Południowej, Ameryki Północnej i Północnej Afryki;
• Prowadzenie korespondencji handlowej;
• Podejmowanie działań związanych z pozyskiwaniem nowych klientów i zwiększeniem sprzedaży produktów u obecnych klientów;
• Koordynowanie reklamacji;
• Wizyty u klientów i raportowanie do przełożonego ich efektów;
• Monitorowanie stanów magazynowych oraz nadzór nad bieżącą ekspedycją towarów;
• Praca o charakterze stacjonarnym (90%) i mobilnym (10%).

Oczekiwania:
Znajomość języka hiszpańskiego i angielskiego na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny;
• Doświadczenie w sprzedaży na rynku polskim lub zagranicznym;
• Dobra znajomość obsługi pakietu Office;
• Umiejętność budowania i realizacji projektów sprzedażowych;
• Umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych z Klientami;
• Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności komunikacyjne;
• Przedsiębiorczość, entuzjazm i zapał do pracy.

Nasz Klient oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym;
• Szkolenia zawodowe;
• Możliwość rozwoju osobistego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
• Wynagrodzenie miesięczne oraz premie;
• Pakiet socjalny.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: SHA/02/18/BDG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.