Specjalista ds. sprzedaży w terenie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Utrzymywanie i nawiązywanie kontaktów biznesowych z potencjalnymi klientami z grupy dużych i średnich przedsiębiorstw
  • Wizyty biznesowe u nowych i istniejących już w bazie firmy klientów
  • Negocjowanie umów i przygotowanie ofert handlowych
  • Realizowanie celu finansowego oraz wskaźników efektywności

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży elektronicznej/technicznej)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (B2)
  • Znajomość ERP lub CRM oraz Excel
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w terenie (Polska Południowa)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Benefity pozapłacowe
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość samodzielnego planowania grafiku i trasy
  • Możliwości rozwoju podczas licznych szkoleń
  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials