Specjalista ds. sprzedaży w terenie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Szczecinek, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecinek

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat bezpośrednio z naszym Klientem (pierwsza na rok, kolejna na czas nieokreślony)
  • Bogaty pakiet szkoleń na start
  • Przejrzysty system wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju poprzez pracę w różnych działach firmy
  • Atrakcyjny pakiet medyczny dla Ciebie i rodziny
  • Narzędzia pracy: Iphone, Ipad
  • Narzędzia pracy: Ford Focus
  • Kafeteria benefitów do wyboru

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie dostępności i widoczności produktów (branża tytoniowa)
  • Rozwój długofalowych relacji z klientem B2B
  • Budowanie zaangażowania i edukowania detalistów i sprzedawców (programy handlowe)
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Zachęcanie detalistów do generowania leadów sprzedażowych

Wymagania:

  • Znajomość specyfiki pracy z klientem B2B (mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego)
  • Wykształcenie wyższe lub status studenta
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność nawiązywania kontakty, budowania długofalowych relacji
  • Umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów
  • Chęć pracy w terenie
  • Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok)

Poszukujemy Kandydatów w kilkudziesięciu lokalizacjach na terenie Polski: (Ostrołęka, Biała Podlaska, Wyszków, Stare Babice, Nowy Dwór Mazowiecki, Stalowa WolaWronki, Kórnik, Oborniki Wielkopolskie, Środa Wielkopolska, Tarnowo Podgórne, KościanCedynia, SłubiceWałcz, Przemyśl, Lubsko, ZgorzelecBielsko-Biała, Cieszyn, Żywiec, ZakopaneElbląg, Starogard Gdański, Władysławowo, Kwidzyn, Kartuzy, SzczecinekŚwinoujście, Gorlice, SzczecinŚremLubliniec

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy