Specjalista ds. sprzedaży w Centrum Konferencyjnym MsMermaid

Langas Group

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

MsMermaid - Conference Center at The TIDES powiększa swoją przestrzeń eventową do 2500m2. Posiadamy  12 nowoczesnych sal z panoramicznym widokiem na Wisłę. Jesteśmy niebanalnym miejscem na zorganizowanie eventu, kongresu, eleganckiego bankietu, wieczornego eventu czy imprezy okolicznościowej. Kompletujemy zespół, który będzie rozwijał się razem z nami. Chcemy stać się turkusowym zespołem czyli takim gdzie ludzie pracują dla ludzi. Nasze zamiłowanie do „dobrego klimatu”, chwil które pozostają w sercu, dobrej kuchni i ciągłego rozwoju jest naszym motorem napędowym w pracy z Klientem. Jeśli chciałbyś realizować się z nami, dołącz do nas!

Miejsce pracy: Warszawa

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

  • sprzedaż nowoczesnej powierzchni konferencyjno – eventowej,
  • umawianie spotkań z klientami,
  • telefoniczna i osobista sprzedaż przestrzeni,
  • utrzymywanie trwałych relacji z kluczowymi klientami,
  • współudział w tworzeniu strategii sprzedaży,
  • analiza potrzeb u obecnych i nowych klientów,
  • raportowanie danych oraz wyników.

Od współpracownika oczekujemy:

  • doświadczenia w telefonicznej sprzedaży usług
  • pro-aktywności, samodzielności, systematyczność i umiejętności organizacji pracy,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • komunikatywności, pozytywnego nastawienia do życia oraz ludzi,
  • doświadczenie w branży MICE będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie podstawowe oraz premie,
  • udział w szkoleniach i ciągłe podnoszenie kompetencji,
  • wsparcie zespołu,
  • pracę w atmosferze współdziałania i serdeczności,
  • jasno zdefiniowaną ścieżkę rozwoju.

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny podjęciem pracy w MsMermaid - Conference Center at The TIDES prześlij swoje CV klikając w przycisk "APLIKUJ"

Prezentacja firmy

Najprostszą drogą do osiągnięcia sukcesu w biznesie jest otaczanie się l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inne