Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/02/2019.

Specjalista ds Sprzedaży w branży elektrotechnicznej

Gdańsk, pomorskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, firmy, która działa na rynku dystrybucji elementów elektronicznych, poszukuję Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

OPIS STANOWISKA:

  • przyjmowanie zamówień oraz koordynacja ich realizacji
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • współpraca z firmami produkcyjnymi, dostawcami
  • prowadzenie kampanii marketingowych
  • tworzenie baz danych
  • udział w targach branżowych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży, obsłudze Klienta mile widziane
  • wykształcenie wyższe
  • podstawowa wiedza techniczna
  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • chęć rozwoju, dobra organizacja pracy własnej

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa + premia)
  • pracę w stałym systemie godzinowym
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop)

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie