Specjalista ds. sprzedaży w Biurze Reklamy

Polska Press Sp. z.o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Gazeta Wrocławska to największy wydawca na terenie województwa dolnośląskiego oraz część koncernu medialnego Grupy Polska Press. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych www.gazetawroclawska.pl, www.wrocław.naszemiasto.pl, społecznościowych oraz biznesowych, skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Poszukujemy do naszego zespołu osoby komunikatywnej i pewnej siebie, znającej rynek oraz klientów z podległego terenu. Człowieka kreatywnego, który potrafi zaproponować własne rozwiązania dotyczące budowy wizerunku, sprzedać je i zrealizować. Plusem będzie posiadane doświadczenie w sprzedaży nowoczesnych rozwiązań reklamowych w obszarze internetowym.

Jakie zadania do realizacji otrzymasz?

Będziesz odpowiedzialny/a za sprzedaż rozwiązań w Gazecie Wrocławskiej, a w spełnieniu tego celu będą konieczne:

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • realizacja kampanii reklamowych zleconych przez obsługiwanych klientów w tym m.in. Internet, mobile, produkcje wideo oraz social media i prasa,
  • realizacja budżetu sprzedażowego i niestandardowych projektów sprzedażowych.

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia w sprzedaży,
  • umiejętności prowadzenia negocjacji biznesowych,
  • samodzielności w zakresie realizacji zadań oraz umiejętności współpracy,
  • wysokiej orientacji na osiąganie celu, konsekwencji w działaniu, kreatywności,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość wysokich zarobków,
  • narzędzia pracy: telefon, laptop,
  • pracę w firmie o silnej pozycji na rynku w prestiżowej branży,
  • pakiet szkoleń oraz bieżące podnoszenie kwalifikacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera