Specjalista ds. Sprzedaży Usług Serwisowych

HRO Personnel

02-670 Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel tworzą profesjonaliści z nieszablonowym podejściem do rekrutacji i pasją do nowych technologii ((numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, budowania wizerunku pracodawcy z wyboru, outsourcingu czy pracy tymczasowej.
Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa

Zakres obowiązków:

Tworzenie i utrzymywanie relacji z klientami;
Pozyskiwanie kontraktów serwisowych w zakresie świadczenia usług wsparcia, napraw, modernizacji i rozbudowy systemów audio-wizualnych oraz oświetleniowych;
Realizacja celów sprzedażowych;
Przygotowywanie kosztorysów i ofert dla Klientów.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii;
Benefity pozapłacowe;
Elastyczne godziny pracy;
Pracę z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi;
Możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie.

Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług serwisowych;
Mile widziane wykształcenie techniczne kierunkowe (elektronika, informatyka lub pokrewne);
Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
Znajomość systemów IT i audio-wideo;
Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej;
Umiejętność budowania relacji interpersonalnych;
Kreatywność;
Prawo jazdy kat. B.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.