Specjalista ds.Sprzedaży usług SEO

Traffic Peaks Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu poszukujemy Specjalistów ds. Sprzedaży, którzy zajmą się aktywnym poszukiwaniem klientów na nasze produkty i usługi.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- aktywne pozyskiwanie klientów,
- kompleksową realizację procesu sprzedażowego naszych produktów i usług: analiza potrzeb biznesowych klientów, przygotowywanie ofert sprzedażowych, wymianę maili, prowadzenie rozmów telefonicznych i ewentualne spotkania z potencjalnymi klientami
- realizację planów sprzedażowych,
- budowanie pozytywnych relacji z klientami,
- poszukiwanie nowych sposobów dotarcia do potencjalnych klientów,
- raportowanie swoich działań i wyników,
- współpracę z działami realizującymi usługi dla klientów.

Wymagania

- doświadczenia w pozyskiwaniu klientów i ich obsługi lub ogólnopojętej sprzedaży,
wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych ułatwiających nawiązywanie kontaktów,
- samodzielności i umiejętności podejmowania decyzji,
- pracowitości, zdyscyplinowania i bardzo dobrej organizacji pracy,
- dobrej, praktycznej znajomość pakietu Office,
- znajomość/doświadczenie w branży SEO/SEM będzie dodatkowym atutem,
- znajomość CMS Wordpress, Google Analitycs oraz zagadnień z zakresu SEO również będzie dużym dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Traffic Peaks Sp. z o.o to Agencja Content Marketingu zajmująca się twor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inne