Specjalista ds. sprzedaży usług marketingowych

Profitroom Sp. z o.o.

60-829 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Profitroom to obecnie największy w Polsce dostawca systemów rezerwacyjnych online dla hoteli i apartamentów. Specjalizujemy się również w projektowaniu stron internetowych oraz świadczymy usługi marketingowe dla Klientów z branży hotelarskiej. W ostatnich latach zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni za nasze projekty w międzynarodowych konkursach i zyskaliśmy zaufanie większości cenionych marek w naszym kraju. Nasza firma dołączyła również do ścisłego grona najlepszych agencji w Polsce i uzyskała status Google Partners Premium. Dzięki specjalistom w Polsce oraz oddziałom zagranicznym, obsługujemy już ponad 2000 hoteli w różnych zakątkach świata!

Marketing internetowy jest Ci bliski, a przy okazji posiadasz doświadczenie w sprzedaży? Lubisz pracę z ludźmi?

Jeśli tak, jesteśmy przekonani, że ta oferta spełni Twoje oczekiwania :)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Aktywna sprzedaż usług e-marketingowych dla obecnych i potencjalnych Klientów firmy
  • Przygotowanie ofert handlowych oraz negocjacje umów z Klientami
  • Bieżąca analiza działań sprzedażowo-marketingowych i podnoszenie ich efektywności
  • Dbanie o najwyższy standard obsługi Klienta
  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

WYMAGANIA

  • Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży lub w branży hotelarskiej
  • Podstawowa wiedza z zakresu marketingu online
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Innowacyjność i kreatywność
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Mile widziane posiadanie certyfikatu Google AdWords

OFERUJEMY

  • Praca na pełen etat w ustabilizowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny
  • Umowa o pracę lub B2B (w zależności od preferencji)
  • Doskonała lokalizacja - biuro w samym centrum Poznania
  • Kursy języka angielskiego dla osób o różnym poziomie zaawansowania
  • Dopłaty do karty MultiSport Plus
  • Codzienne dostawy owoców do biura oraz pyszna kawa
  • Liczne spotkania i wyjazdy integracyjne

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce