Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Specjalista ds. sprzedaży usług IT

Katowice, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • sprzedaż rozwiązań IT (m.in.: SW Engineering, R&D, NOC Services)
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • nawiązywanie i budowanie trwałych relacji biznesowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie ofert,
  • ustalanie szczegółowych warunków współpracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług w branży IT,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji handlowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność.

Nasz klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • wsparcie doświadczonego zespołu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta Multisport)
  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy.

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż