Specjalista ds. sprzedaży usług HR

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Firma specjalizuje się w pracy tymczasowej, rekrutacjach stałych, doradztwie biznesowym i szkoleniach oraz w optymalizacji procesów HR-owych. Eksperci Grupy Progres działają w ponad 25 prężnie działających oddziałach na terenie Polski i Ukrainy. Firmie, w ciągu 15 lat, zaufało ponad 1300 firm. Rocznie zatrudnia 20 tysięcy pracowników.

Koniecznie zobacz kim jesteśmy na https://youtu.be/n2WjVLhKycM

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

 Obowiązki:

  • Sprzedaż usług rekrutacyjnych Grupy Progres na terenie woj. łódzkiego
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Prowadzenie rozmów handlowych z potencjalnymi Klientami
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami;
  • Reprezentowanie firmy na lokalnym rynku.

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenia w sprzedaży usług (doświadczenie sprzedażowe w branży rekrutacyjnej lub szkoleniowej będzie dodatkowym atutem);
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, psychologia ekonomia);
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji;
  • Przedsiębiorczość i kreatywność;
  • Zorientowanie na wyniki oraz osiągnie celów;
  • Wysoka kultura biznesowa i zdolności komunikacyjne (relacyjna i dynamiczna osobowość);
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w atrakcyjnej firmie z niekorporacyjną kulturą: https://youtu.be/n2WjVLhKycM
  • Możliwości rozwoju swoich kompetencji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych;
  • Atrakcyjny system wynagradzania: wynagrodzenie podstawowe+ premie;
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, auto;
  • Kafeteryjny system benefitów pracowniczych;

Prezentacja firmy

Progres HR Poland Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi