Specjalista ds. Sprzedaży usług B2B

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

OBOWIĄZKI

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz efektywna obsługa kluczowych Kontrahentów
  • tworzenie ofert, umów handlowych w oparciu o potrzeby i oczekiwania Klienta
  • przygotowywanie raportów oraz analiz dotyczących efektywności sprzedaży usług
  • uczestnictwo w spotkaniach biznesowych B2B, udział w spotkaniach branżowych (np. Izb Handlowych)

WYMAGAMY

  • doświadczenia zawodowego w obszarze sprzedaży B2B
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • dobrej znajomości języka angielskiego (min. poziom B2)
  • wysokich kompetencji interpersonalnych
  • samodzielności, umiejętności organizacji pracy i gotowości do pracy w terenie

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premię
  • samodzielne stanowisko pracy
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.