Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń – Agent Ubezpieczeniowy

Asist Sp. z o.o.

mazowieckie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Multiagencja Asist istnieje od 2003 roku i zajmuje się organizacją i obsługą sieci agentów ubezpieczeniowych na terenie całego kraju. Z Asist współpracuje już ponad 3200 agentów, którzy w ramach jednej umowy otrzymują możliwość sprzedaży produktów piętnastu towarzystw oferujących ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe.

W związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy:

  Zakres odpowiedzialności:

  • zawieranie umów ubezpieczenia
  • obsługa po sprzedażowa Klientów
  • budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • dopasowanie produktów do potrzeb i oczekiwań Klientów

 Oferujemy:

  • wysokie prowizje
  • stała pomoc i wsparcie na każdym etapie współpracy
  • profesjonalne szkolenia w obszarze ubezpieczeń oraz technik sprzedaży przygotowujące do pracy
  • konkursy sprzedażowe
  • możliwość kompleksowej obsługi Klienta
  • umowę agencyjną z jedną z największych multiagencji w Polsce

Wymagania

Oczekiwania:

  • min. średnie wykształcenie
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • przedsiębiorczość i nastawienie na cel
  • gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej lub chęć poszerzenia obecnej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Prezentacja firmy

Multiagencja Asist istnieje od 2003 roku i zajmuje się organizacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia