Specjalista ds. Sprzedaży (Uber Eats)

HRO Personnel

02-670 Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa

Obowiązki:
• Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych ze stałymi i potencjalnymi Klientami w celu nawiązywania długotrwałej współpracy;
• Ustalanie i negocjowanie warunków z kontrahentami;
• Realizacja celów sprzedażowych;
• Telefoniczny i mailowy kontakt ze stałymi i potencjalnymi Klientami;
• Współpraca z innymi zespołami sprzedażowymi.

Wymagania:
• Dobra znajomość języka angielskiego (B2);
• Doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu Klientów mile widziane;
• Wielozadaniowość;
• Inicjatywa w działaniu i nastawienie na realizację celu;
• Komunikatywność.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na 18 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
• Wynagrodzenie złożone z podstawy i premii;
• Pracę na pełen etat w godz. 09:00-17:30;
• Pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna, całodzienne wyżywienie w formie bufetów;
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
• Międzynarodowe i przyjazne środowisko pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.