Specjalista ds. Sprzedaży (TSL)

TERWER LOGISTIC

Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• Pozyskiwanie klientów na usługi transportu w celu realizacji założonych planów sprzedażowych oraz rozwój sprzedaży u aktualnych klientów.
• Rozpoznawanie i analiza potrzeb klientów
• Przygotowywanie i prezentacja ofert dla klientów
• Budowanie długofalowych relacji z potencjalnymi klientami, budowanie bazy klientów.
• Udział w postępowaniach przetargowych - przygotowanie, nadzór, realizacja
• Organizacja oraz udział w spotkaniach z klientami w celu nawiązania współpracy.
• Ścisła współpraca z działami operacyjnymi w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi nowopozyskanych klientów

Wymagania

• Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług transportowych lub na stanowisku spedytorskim zaangażowanym w sprzedaż
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji
• Umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów, systematyczność
• Umiejętności negocjacyjne - koszty jak i sprzedaż
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy
• Gotowość do podróży służbowych
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

OFERUJEMY:
• Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy
• Atrakcyjne wynagrodzenie - umowa o pracę lub kontrakt managerski
• Rozbudowany system motywacyjny
• Samochód służbowy, telefon, laptop
• Możliwość wdrażania swoich pomysłów, projektów z pełną ich koordynacją.
• Wpływ na rozwój firmy
• Samodzielność i odpowiedzialność w powierzonych obowiązkach
• Ciekawą pracę w dynamicznym zespole

Prezentacja firmy

Jesteśmy Polską firmą zajmującą się transportem oraz spedycją międzynaro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta