Specjalista ds. sprzedaży (TSL)

Logart

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż usług frachtu głównie drogowego oraz morsko-lotniczego

• Realizacja celów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy

• Współpraca z zespołem operacyjnym w zakresie realizacji oferowanych usług

• Przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji firmy oraz negocjowanie warunków współpracy z klientami

• Budowanie trwałych relacji z obecnymi i przyszłymi partnerami firmy

• Bieżąca analiza rynku transportowego i śledzenie trendów biznesowych w branży

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży usług B2B w branży transportowej
• Skuteczność w nawiązywaniu kontaktów z klientami i prowadzeniu negocjacji
• Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność określania priorytetów i samodzielność w działaniu
• Odpowiedzialność za powierzone zadania oraz zaangażowanie i kreatywność w codziennej pracy
• Dyspozycyjność, gotowość do odbywania częstych podróży służbowych i spotkań z klientami
• Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Benefity, premia, auto służbowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców