LBA Adwokaci i Radcowie Prawni Cichulski Garnczarek Kurzyńska Piasecki Sp. p.
LBA Adwokaci i Radcowie Prawni Cichulski Garnczarek Kurzyńska Piasecki Sp. p. LBA Adwokaci i Radcowie Prawni Cichulski Garnczarek Kurzyńska Piasecki Sp. p. LBA Adwokaci i Radcowie Prawni Cichulski Garnczarek Kurzyńska Piasecki Sp. p. LBA Adwokaci i Radcowie Prawni Cichulski Garnczarek Kurzyńska Piasecki Sp. p. LBA Adwokaci i Radcowie Prawni Cichulski Garnczarek Kurzyńska Piasecki Sp. p. LBA Adwokaci i Radcowie Prawni Cichulski Garnczarek Kurzyńska Piasecki Sp. p. LBA Adwokaci i Radcowie Prawni Cichulski Garnczarek Kurzyńska Piasecki Sp. p. LBA Adwokaci i Radcowie Prawni Cichulski Garnczarek Kurzyńska Piasecki Sp. p. LBA Adwokaci i Radcowie Prawni Cichulski Garnczarek Kurzyńska Piasecki Sp. p.
Kancelaria LBA została założona w 2004 roku przez pięciu partnerów pragnących realizować własną wizję doradztwa, w której najważniejszy byłby bezpośredni kontakt z klientem oraz jego indywidualne potrzeby.

Tworzymy grupę doświadczonych prawników, działających w ramach zespołów kierowanych przez radców prawnych i adwokatów. Wykonujemy swoją pracę z poświęceniem i pasją, oferując naszym klientom wysoki standard obsługi. W naszym zespole znajdują się specjaliści o ugruntowanej pozycji na rynku prawniczym, którzy posiadają długoletnie doświadczenie w wiodących polskich i międzynarodowych firmach prawniczych, instytucjach finansowych oraz spółkach giełdowych. Dzięki ich fachowemu przygotowaniu możemy świadczyć wysokiej jakości pomoc prawną, zarówno na rzecz Klientów polskich, jak i zagranicznych, prowadząc również obsługę w języku angielskim, francuskim oraz niemieckim. Łączymy doświadczenie globalnej współpracy ze znajomością polskiego rynku.

Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za aktywną sprzedaż szkoleń oraz nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych i szkoleń,
  • Prowadzenie negocjacji i ustalanie warunków współpracy z Klientami,
  • Współpraca z działami merytorycznymi – prawnikami,
  • Kontakty z firmą ds. PR i monitorowanie uczestnictwa w publikacjach i innych przedsięwzięciach przez pozostałych wspólników,
  • Aktualizacja strony internetowej,
  • Zarządzanie przedsięwzięciami marketingowymi takimi jak uczestnictwem w konferencjach, w organizacjach pozarządowych itp.,
  • Zamawianie materiałów „reklamowych”, wizytówek broszur, itp.

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży szkoleń do Klientów B2B poparte sukcesami,
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne oraz prezentacyjne,
  • Doświadczenie w budowaniu ofert szkoleniowych
  • Samodzielne pozyskiwanie kontraktów oraz budowanie portfela Klientów
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (excel, powerpoint, word, pdf)
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne,
  • Inicjatywa oraz zorientowanie na wynik,

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie oparte na systemie premiowym od wyników sprzedaży
  • Możliwość udziału w różnych szkoleniach i realizowanych konferencjach
  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Realną szansę rozwoju w ramach organizacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.