Specjalista ds. sprzedaży szkoleń

Infor PL S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Grupa INFOR PL S.A.

poszukuje pracowników na stanowisko:

Jeśli chcesz budować nowopowstający zespół pozytywnych ludzi, którzy do pracy przychodzą z przyjemnością - poznajmy się :)

Co oferujemy Tobie:

  • Dostaniesz umowę o pracę, pakiet świadczeń (Multisport / pakiet medyczny) oraz dodatkowe 2 dni urlopu
  • Otrzymasz stałą pensję podstawową oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Będziesz rozwijać swoje kompetencje poprzez szkolenia, udział w konferencjach i warsztatach organizowanych przez Firmę oraz dostęp do najwyższej jakości informacji biznesowej

Szukamy osób:

  • Z doświadczeniem w sprzedaży telefonicznej – mile widziane doświadczenie w sprzedaży szkoleń, konferencji, warsztatów
  • Chcących nawiązywać i utrzymywać relacje z klientami B2B
  • Energicznych, otwartych i samodzielnych
  • Z pozytywnym nastawieniem do pracy

Przyjdź do nas i poznaj nasz zespół.
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

INFOR PL S.A. to największy polski dostawca profesjonalnych informacji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management