Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Grupa Most Wanted! wspiera pracodawców od 1998 r. Jesteśmy liderem w zakresie rekrutacji personelu, outsourcingu, doradztwie w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz organizatorem czołowych na polskim rynku wydarzeń branży HR takich jak Kongres Prawa Pracy i HR na Szpilkach. Działamy na terenie całej Polski, mamy też klientów zagranicznych, np. z Niemiec, Belgii, Francji, Kanady i USA. Jako nieliczni w swojej branży możemy pochwalić się wdrożonym w 2016 r. Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. numer Agencji Zatrudnienia: 10683.

Grupa Most Wanted! jest jednym z liderów rynku usług doradztwa personalnego oraz szkoleń. W związku z rozwojem firmy rozpoczęliśmy poszukiwania kandydatów do pracy w dziale sprzedaży usług doradczych oraz szkoleniowych, spełniających poniższe wymagania oraz chętnych do podjęcia nowych wyzwań zawodowych.

Opis stanowiska:

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Aktywna sprzedaż usług firmy
  • Budowa przyjaznych i pozytywnych relacji z klientami
  • Poszerzanie, opieka i rozwój nad powierzonymi segmentami rynku
  • Ścisła współpraca z działem szkoleń
  • Udział w organizacji konferencji i szkoleń
  • Praca z systemem CRM

Wymagania

  • Doświadczenie w branży HR (usługi rekrutacyjne, szkolenia, eventy, sprzedaż telefoniczna, outsourcing)
  • Orientacja na realizację założonych celów
  • Samodzielność, ambicja, optymizm, dojrzałość, obycie biznesowe
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Dobra dykcja.

Oferujemy

  • Atrakcyjny rozwój kariery zawodowej
  • System prowizyjny (wynagrodzenie podstawa + prowizja)
  • Owocowe wtorki
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Aktywne uczestnictwo w życiu firmy
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji – szkolenia oraz konferencje branżowe
  • Wyjazdy integracyjne
  • Wsparcie w wykonywanych zdaniach.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta