Specjalista ds. sprzedaży systemów zasilania awaryjnego

Gdańsk, pomorskie

COMEX S.A.

Opis stanowiska pracy

Stanowisko : Specjalista ds. sprzedaży systemów zasilania awaryjnego
Charakter pracy : Stacjonarna
Rodzaj umowy : Umowa o pracę
Wymiar pracy : Cały etat

Wymagania :

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • Motywacja w osiąganiu celów i zaangażowanie w realizowane działania,
  • Zorientowanie na współpracę zespołową.
  • Mile widziane doświadczenie w dziale sprzedaży w sektorze B2B

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo i profesjonalna sprzedaż oraz obsługa klienta poprzez osobisty, telefoniczny i mailowy kontakt,
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa klientów z zastanej bazy.
  • Budowanie profesjonalnych i długofalowych relacji z klientami i partnerami biznesowymi,
  • Realizacja planów sprzedażowych.

Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenia zawodowe,
  • Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi informatycznych,
  • Atrakcyjny system wynagradzania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

Comex S.A. jest liderem na polskim rynku profesjonalnych urządzeń zasilania... gwarantowanego UPS. Firma obecna jest na rynku od blisko 30 lat.
Od 2015 Comex S.A. stał się wyłącznym przedstawicielem marki COVER, odpowiedzialnym za projektowanie nowych urządzeń i rozwiązań, produkcję realizowaną wspólnie z partnerami z Dalekiego Wschodu oraz organizację sprzedaży. Comex S.A. utrzymuje rozbudowany skład części zamiennych i urządzeń, centrum logistyczne oraz sieć punktów serwisowych, gwarantujące sprawne realizowanie dostaw i usług.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi