Specjalista ds sprzedaży- stolarka okienna

Mirox Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W zakresie obowiązków:

  • obsługa klienta detalicznego,
  • ofertowanie,
  • doradztwo w zakresie stolarki okiennej , drzwiowej, bram garażowych , rolet itp.

Wymagania

  • Umiejętności handlowe i doświadczenie w branży.

Prezentacja firmy

Mirox to firma, która powstała w 1988 roku i jako jedna z pierwszych w W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta