Specjalista ds. Sprzedaży Sprzętu Medycznego- Diagnostyka Obrazowa

KOSMED

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Sprzętu Medycznego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedaży sprzętu medycznego na podległym obszarze

(dział USG lub RTG / MRI - istnieje możliwość uzgodnienia terenu)

Osoba ta będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów, realizację strategii i polityki firmy

Wymagania

KOSMED
KOSMED

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
• kilkuletniego doświadczenia w branży sprzętu medycznego (najlepiej w obszarze diagnostyki obrazowej),
• dobra znajomość rynku sprzętu medycznego
• znajomość języka angielskiego
• znajomość obsługi komputera
• prawo jazdy kat. B – doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
• umiejętność przeprowadzenia u Klienta pokazu oferowanego aparatu będzie dodatkowym atutem
• znajomość procedur przetargowych w służbie zdrowia będzie dodatkowym atutem
• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, samodzielność i dobra organizacja pracy
• umiejętność budowania trwałych, pozytywnych relacji z Klientami
• dyspozycyjność

Prezentacja firmy

KOSMED jako dystrybutor uznanych w świecie producentów aparatury medyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi