Specjalista ds. sprzedaży - sprzęt wędkarski

Jobs Plus HR Sp. z o.o

Brwinów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją HR. Naszym klientem jest prężnie rozwijająca się firma z branży wędkarskiej, oferująca szeroki asortyment sprzętu i akcesoriów, przeznaczonych zarówno dla amatorów, jak i prawdziwych zawodowców w tej branży.

Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży podobnych produktów, a do tego jesteś pasjonatem wędkarstwa, to ta oferta jest idealna dla Ciebie! Czeka na Ciebie pełny magazyn i baza klientów na start.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

• sprzedaż produktów (wędziska, kołowrotki, żyłki, plecionki, haczyki, spławiki, podbieraki itp.)

• obsługa bieżących i pozyskiwanie nowych klientów na rynku polskim i zagranicznym (B2B)

• monitorowanie i analiza trendów na rynku wędkarskim

• wprowadzanie nowych produktów do oferty

Nasze oczekiwania:

• min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• znajomość branży i sprzętu wędkarskiego

• znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację z klientem zagranicznym

• czynne prawo jazdy kat. B

W zamian możemy zaoferować:

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę (bezpośrednio z Pracodawcą)

• 3 miesięczny okres próbny, a następnie umowę na czas nieokreślony

• pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku (godziny pracy do ustalenia)

• wynagrodzenie zasadnicze oraz premie zależne od efektywności

• charakter pracy – stacjonarna + okazjonalne wyjazdy do klientów (zależnie od sytuacji epidemiologicznej)

Brzmi ciekawie? Prześlij swoją aplikację i daj nam się poznać, a my zajmiemy się resztą!

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sport / Rekreacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi