Specjalista ds. Sprzedaży Spedycji Drogowej

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Poznań

Polska firma działająca w obszarze usług logistyczno-spedycyjnych, poszukuje charyzmatycznych i otwartych kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. Sprzedaży Spedycji Drogowej

Biuro firmy: okolice Poznania (gmina Tarnowo Podgórne)

Miejsce pracy: województwo wielkopolskie + POLSKA

Opis stanowiska:

• sprzedaż produktu drogowego na podległym regionie,

• pozyskiwanie nowych klientów w sektorze B2B (praca biurowa, praca w terenie),

• utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi bieżących kontrahentów,

• rozwijanie kontaktów biznesowych z kluczowymi Klientami,

• realizowanie ściśle określonych planów sprzedażowych,

• wykonywanie rocznych planów sprzedażowych,

• raportowanie do przełożonych,

• monitorowanie rynku i działań konkurencji,

• dbanie i kształtowanie pozytywnego wizerunku Spółki.

Wymagania:

• min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży produktu drogowego (branża TSL) – warunek konieczny,

• komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana,

• wiedza produktowa oraz znajomość lokalnego rynku przewoźników i klientów,

• prawo jazdy kategorii B,

• gotowość do wyjazdów,

• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

• umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,

• orientacja na cel i determinacja.

Oferujemy:

• umowę o pracę od początku współpracy,

• zatrudnienie przy zachowaniu 40-tygodniowego tygodnia pracy,

• klarowną ścieżkę rozwoju i awansu,

• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizje od sprzedaży,

• świadczenia socjalne (karta sportowa, prywatna opieka medyczna),

• niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon),

• szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,

• samodzielność w działaniu,

• zatrudnienie bezpośrednio u klienta.

*Oferta pracy stałej.

Ważne! W związku, że od 25 maja br. weszły w życie przepisy tzw. RODO, czyli Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, konieczna jest aktualizacja zgód na przetwarzanie danych. Nowa zgoda powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z klauzulą za pośrednictwem serwisu.

Nr Cert. AP nr 6231

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.