Specjalista ds. Sprzedaży / Sales Specialist – Sea & Air Freight

FallWork Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Wrocław

Międzynarodowa firma działająca w obszarze usług logistyczno-transportowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Biuro firmy: Wrocław/Gliwice

Rejon działania: Polska zachodnia (północ, centralna, południe)

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktu lotniczego, morskiego oraz drogowego,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi bieżących kontrahentów,
  • spotkania z kontrahentami zarówno potencjalnymi, jak i aktywnymi,
  • negocjacje i finalizowanie umów,
  • realizowanie ściśle określonych planów sprzedażowych,
  • opracowywanie wycen i ofert transportowych,
  • koordynacja realizacji początkowych zleceń,
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktu lotniczego i/lub morskiego (branża TSL) – warunek konieczny,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • wiedza produktowa oraz znajomość rynku podwykonawców i klientów,
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • gotowość do wyjazdów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • orientacja na cel i determinacja.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie logistycznej,
  • umowę o pracę od początku współpracy,
  • klarowną ścieżkę rozwoju i awansu w strukturach organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
  • samodzielność w działaniu.

Ważne! W związku, że od 25 maja br. weszły w życie przepisy tzw. RODO, czyli Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, konieczna jest aktualizacja zgód na przetwarzanie danych. Nowa zgoda powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV w polskiej oraz angielskiej wersji językowej wraz z klauzulą za pośrednictwem serwisu.

Nr Cert. AP nr 6231

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.