Specjalista ds. Sprzedaży – rynki wschodnie, język rosyjski

F.H. Polex Sp. j.

KRAKÓW, 31-961, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Twoja rola – jako osoba odpowiedzialna za utrzymanie, wzrost i rozwój wybranych marek z naszego portfolio będziesz współpracować bezpośrednio z naszymi stałymi Partnerami, poszukiwać nowych, odpowiadać za rozwój marek i realizację celów sprzedażowych na danym obszarze.

Pracując z nami zyskasz:

• stabilne miejsce pracy w firmie o sporym doświadczeniu

• wynagrodzenie zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia

• uczestnictwo w wydarzeniach branżowych, targach międzynarodowych, wyjazdach służbowych

• zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

Do Twoich zadań należeć będzie:

• budowanie i wsparcie w utrzymywaniu relacji z kontrahentami na wyznaczonym obszarze

• pozyskiwanie nowych kontrahentów w oparciu o określoną strategię

• sporządzanie ofert handlowych

• wsparcie w przyjmowanie nowych zamówień oraz analizowaniu stanu ich realizacji

• uczestniczenie w realizowaniu założonej strategii działu sprzedaży

• przygotowywanie niezbędnych dokumentacji sprzedażowych, raportów, statystyk

• wsparcie w przygotowywanie firmy do udziału w międzynarodowych targach wystawienniczych

• rozwój produktu: sugestie i wskazówki dot. produktów, wspieranie i proponowanie nowych strategii efektywniejszego pozyskiwania nowych Klientów, odkrywania nowych kierunków rozwoju

Wymagania

Wymagamy:

• biegłej znajomości j. rosyjskiego - w mowie i piśmie

• minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B

• dyspozycyjności – częste wyjazdy służbowe

• dobrej znajomości programów MS Office

• kompetencji negocjacyjnych

• bardzo dobrej organizacji pracy i wysokiej kultury osobistej

• łatwości nawiązywania kontaktów handlowych

• zainteresowania i chęć rozwoju w branży fashion

• dokładności oraz precyzyjności

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupa odzieżowa posiadająca w swoim portfolio marki dziecięce o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie