Specjalista ds. sprzedaży reklamy online

AutoMapa Sp. z o.o.

02-672 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej w serwisach Targeo oraz serwisach afiliacyjnych,
  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz współpraca z domami mediowymi,
  • utrzymanie relacji z klientami,
  • przygotowywanie ofert.

Serwis mapowy Targeo ma ponad 4 mln unikalnych użytkowników miesięcznie.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży na podobnym stanowisku,
  • umiejętność tworzenia ofert, samodzielność, terminowość,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji z ludźmi,
  • przedsiębiorczość i nastawienie na cel,
  • gotowość podjęcia pracy w Warszawie, w pełnym wymiarze godzin.

Prezentacja firmy

AutoMapa sp. z o.o. jest producentem rozwiązań informatycznych w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta