Specjalista ds. Sprzedaży produktów petrochemicznych

BNH-Oil Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

02-516 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

BNH-Oil Polska Sp. z o.o. jest firmą handlową działającą w branży chemicznej i petrochemicznej od 2007 roku.

Obecnie poszukujemy kreatywnych kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży produktów petrochemicznych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Sprzedaż produktów petrochemicznych
  • Współpraca z dostawcami i odbiorcami w kraju i zagranicą
  • Aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Planowanie i realizacja sprzedaży
  • Negocjacje handlowe
  • Kontakty operacyjne a Agencjami Celnymi
  • Sporządzenie umów i aneksów kupna-sprzedaży
  • Współpraca z firmami transportowymi (logistyka)
  • Identyfikacja potrzeb rynku
  • Sporządzenie sprawozdawczości z realizacji planu i sprzedaży.

Oferujemy wynagrodzenie uzależnione od efektów w wysokości od 8000 do 15 000 zł brutto miesięczne.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego, polskiego i angielskiego
  • Znajomość oraz doświadczenie w branży chemicznej i petrochemicznej mile widziana
  • Inicjatywa i samodzielność
  • Umiejętność planowania i organizacji czasu oraz pracy
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883. z późn. zm.).

Prezentacja firmy

Spółka z o. o. o ugruntowanej pozycji na rynku polskim, będąca wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Logistyka