Specjalista ds. sprzedaży produktów kredytowych

J&P Finance

Gdynia, k Gdańsk, Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Rozpoznawanie potrzeb Klienta i opracowywanie pakietów rozwiązań finansowo-ubezpieczeniowych odpowiadających Indywidualnym ich potrzebom,
  • Sprzedaż produktów kredytowych i ubezpieczeniowych wraz z realizacją określonych planów sprzedażowych,
  • Aktywne pozyskiwanie oraz współpraca z Klientami detalicznymi, firmowymi,
  • Doradztwo w zakresie produktów kredytowych i ubezpieczeniowych,
  • Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy,

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Znajomość technik sprzedaży,
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania trwałych i efektywnych relacji z Klientami,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, telesprzedaży lub jako Agent ubezpieczeniowy,
  • Komunikatywność,
  • Samodzielność,
  • Nastawienie na osiąganie bardzo dobrych wyników,
  • Dobra organizacja własnej pracy,
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
  • Umiejętność pracy w Zespole,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i motywujący system prowizyjny,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, poszerzania wiedzy oraz możliwość wybory sprzedaży linii produktów kredytowych lub ubezpieczeniowych,
  • System szkoleń wewnętrznych oraz przy współudziale wiodących instytucji finansowych i ubezpieczeniowych w Polsce;
  • Narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy),
  • Szeroka paleta produktów do sprzedaży, w tym: kredyty gotówkowe, firmowe, hipoteczne, samochodowe, leasing oraz produkty ubezpieczeniowe, wiodących Towarzystw na rynku polskim,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w Zespole,

Prezentacja firmy

J&P FINANCE to dynamicznie rozwijająca się firma w branży usług f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Bankowość