Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Farmaceutycznych

Pharma Distribution Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Rekinie, szerokie wody biznesu farmaceutycznego czekają!

“Spokojnie, jesteśmy” to nasze hasło, którym staramy się uspokoić apteki i koncerny farmaceutyczne, które potrzebują naszej…opieki

Obecnie do naszego biura w centrum Wrocławia szukamy:
Specjalisty ds. Sprzedaży Produktów Farmaceutycznych

TWOJE ZADANIA:

  • codzienny telefoniczny kontakt z aptekami
  • budowanie relacji z farmaceutami, dobieranie dla nich ciekawych ofert
  • aktywność w sprzedaży produktów farmaceutycznych

PROFIL KANDYDATA/KANDYDATKI:

  • motywacja własna do pracy, sumienność i... uśmiech
  • mile widziane doświadczenie w Contact/Call Center lub sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie oraz wykształcenie w farmacji

NASZE ZOBOWIĄZANIE:

  • stała praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • możliwość awansu, prawdziwa nie “ogłoszeniowa”
  • prestiż pracy w branży farmaceutycznej
  • motywujące wynagrodzenie – “sky is the limit”
  • profesjonalne wdrożenie do pracy

Prześlij swoje CV klikając w przycisk "Aplikuj".

Nie mamy nic do ukrycia, zobacz jacy jesteśmy.

Prezentacja firmy

Pharma Distribution Group to największy w Polsce Call Center wyspecjaliz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta