Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/02/2018.

Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Bankowych

Katowice, śląskie

Bank Millennium S.A.

Opis stanowiska pracy

CO PRZED TOBĄ:

• aktywne pozyskiwanie Klientów w nowoczesnych punktach w Galerii Handlowej
• realizacja celów sprzedażowych powiązana z atrakcyjnymi bonusami
• proponowanie Klientom rozwiązań dopasowanych do indywidulanych potrzeb
• możliwość rozwoju kompetencji sprzedażowych poprzez pracę w oparciu o najwyższe standardy obsługi Klienta

NA CO MOŻESZ LICZYĆ:
• motywujący system premiowy uzależniony od wyników pracy
• umowę o pracę zawartą z Bankiem Millennium (na początek na 12 miesięcy)
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
• prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, vouchery do kina oraz dofinansowanie hobby
• zdobycie cennego doświadczenia w zakresie sprzedaży produktów bankowych i pracy z Klientem
• kompleksowe szkolenia
• możliwość rozwoju w strukturach Banku Millennium

Wymagania

SZUKAMY OSOBY:
• nastawionej na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafiącej skutecznie je osiągać
• przebojowej, z łatwością nawiązującej relacje z innymi ludźmi
• samodzielnej i optymistycznie nastawionej do życia
• posiadającej doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w bankowości)
• gotowej do pracy w systemie zmianowym

Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję... zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość