Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

STARVEST GROUP Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Bieżąca współpraca z partnerami biznesowymi,
  • Poszukiwanie nowych partnerów poprzez zwiększanie kanałów sprzedaży,
  • Diagnozowanie potrzeb klienta i wsparcie w zakresie reklamy i promocji
  • Negocjowanie warunków sprzedaży kampanii,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Planowanie i realizowanie kampanii marketingowych mających na celu promocję klienta,

Wymagania

  • Swoboda w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych i mailowych
  • Pewność siebie, otwartość na ludzi
  • Kreatywność oraz umiejętność poszukiwania niestandardowych rozwiązań
  • Zdyscyplinowanie i samodzielna organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności negocjacyjne i gotowość do dalszego ich rozwijania
  • Chęć rozwoju i podejmowania nowych wyzwań

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne stałe wynagrodzenie + premie, prowizje i bonusy
  • stałe godziny pracy od 8.00 do 16.00, wolne weekendy
  • pracę w nowoczesnych i klimatyzowanych wnętrzach
  • wsparcie organizacyjne oraz wsparcie managerskie.
  • pozytywną atmosferę pracy
  • perspektywa awansu na stanowisko managera zespołu

Prezentacja firmy

StarVest Group to spółka zajmująca się doradztwem medialnym. Działamy po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Internet / e-commerce