Specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowej w internecie

EURO MTG

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

WYDAWNICTWO EURO MTG poszukuje obecnie pracowników których zadaniami będą:

Sprzedaż powierzchni reklamowej na branżowych portalach internetowych (budownictwo, wnętrzarstwo, parenting, rolnictwo oraz inne).

Opieka nad Klientami firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów.

Nawiązywanie długotrwałych relacji biznesowych.

Tworzenie ofert w odpowiedzi na indywidualne potrzeby Klienta.

Prowadzenie negocjacji handlowych - POSZUKUJEMY HANDLOWCA Z KRWI I KOŚCI.

Realizacja planu sprzedaży.

Po okresie próbnym oferujemy:
Stałe wynagrodzenie oraz prowizję uzależnioną od wyników sprzedaży.
Możliwość rozwoju ścieżki kariery zawodowej.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem oraz oczekiwań finansowych.

Miejsce pracy: Warszawa.

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowej w internecie.

Umiejętność przygotowania oferty handlowej i przeprowadzenia telefonicznej prezentacji.

Umiejętność identyfikowania potrzeb klienta i budowania trwałych relacji.

Bardzo dobra komunikacja i zdolności interpersonalne.

Umiejętności negocjacyjne i znajomość technik sprzedaży.

Inicjatywa, samodzielność i skuteczność w działaniu.

Nastawienie na realizację planów sprzedażowych.

Prezentacja firmy

EURO MTG to firma posiadająca i prowadząca sieć portali internetowych z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo