Specjalista ds. Sprzedaży Pasz - rekrutacja online

HRK S.A.

Zielona góra, lubuskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, wiodącego koncernu międzynarodowego, przodującego w produkcji pasz dla drobiu poszukujemy zmotywowanej i energicznej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży PaszMiejsce pracy: Zielona góra

Główne zadania:

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży na podległym terenie działania,
  • promocja i aktywna sprzedaż produktów do gospodarstw hodowlanych,
  • utrzymywanie stałego kontaktu z odbiorcami, gotowość do wsparcia i reakcji w sytuacjach problemów hodowlanych,
  • podtrzymywanie współpracy z dotychczasowymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy,
  • doradztwo hodowlane i wsparcie techniczne w zakresie pasz oraz dodatków żywieniowych dla drobiu,
  • monitoring stanu zdrowotnego stad i warunków środowiskowych ferm,
  • raportowanie do Dyrektora Handlowego w zakresie planowania oraz realizacji zadań handlowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu rolnictwa, zootechniki, weterynarii mile widziane,
  • wymagane doświadczenia handlowe w podległym regionie lub predyspozycje sprzedażowe, jeśli nie jesteś specjalistą z zakresu sprzedaży pasz – napisz, firma deklaruje możliwość wdrożenia,
  • preferowana znajomość języka niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej (język komunikacji korporacyjnej) lub adekwatny poziom języka angielskiego,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne związane z budowaniem trwałych relacji biznesowych,
  • nastawienie na jakość i realizację stawianych zadań,
  • wysoki poziom autodyscypliny i motywacji do podejmowania inicjatyw handlowych.

Klient oferuje:

  • pracę dla stabilnej i cenionej marki, opartą na stabilnych warunkach zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat),
  • współpracę z doświadczonymi partnerami z zagranicy oraz możliwość wymiany doświadczeń,
  • dla osób stawiających pierwsze kroki, możliwość rozwoju w ciekawej i dynamicznej w branży, a dla doświadczonych handlowców możliwość realizacji ciekawych wyzwań związanych z rozwojem marki na rynku polskim,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz czytelny system premiowy wspierający aktywność handlową,
  • wdrożenie na stanowisko pracy oraz adekwatny do pełnionej funkcji pakiet narzędziowy: telefon, laptop, samochód służbowy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do rejestracji CV za pośrednictwem poniższego linku, gwarantujemy pełną dyskrecję:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.