Specjalista ds. sprzedaży pasz (bydło)

Warszawa, zagranica

Trenkwalder

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: do uzgodnienia, teren operacyjny w pobliżu miejsca zamieszkania.

Obowiązki:
  • podejmowanie aktywności sprzedażowych poprzez kontakt bezpośredni i telefoniczny z obecnymi i potencjalnymi klientami firmy na podległym regionie operacyjnym,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz kompleksowe wsparcie klientów w zakresie doradztwa żywieniowego dla wybranych kategorii zwierząt (m.in. bydło i/lub trzoda chlewna),
  • realizacja założonych na dany okres planów sprzedażowych i proaktywne podejście do rozwoju przydzielonego regionu sprzedaży,
  • przygotowanie ofert handlowych dotyczących współpracy z hodowlami i placówkami gospodarskimi, negocjowanie z klientami, przygotowywanie dokumentacji oraz inne pracy handlowo-administracyjne zlecone przez przełożonego.

Wymagania:
  • wiedza teoretyczna związana z zasadami prawidłowego żywienia zwierząt gospodarskich oraz umiejętność układania dawek żywieniowych z uwzględnieniem rodzaju tuczu oraz etapów wzrostu zwierząt,
  • wykształcenie o profilu zootechnicznym i/lub weterynaryjnym to warunek konieczny,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego i/lub pokrewnym związanym z obsługą Klienta (mile widziane w firmie o profilu zootechnicznym),
  • atutem będzie doświadczenie w zakresie podejmowania aktywności handlowych na podległym terenie i/lub obsłudze klientów (kontakt telefoniczny i bezpośredni),
  • motywacja do rozwoju w branży zootechnicznej oraz doradztwie żywieniowym hodowcom oraz chęć do uczestnictwa w szkoleniach branżowych i produktowych w celu stałego podnoszenia swojej wiedzy i umiejętności,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania, terminowość, komunikatywność.

Oferujemy:
  • pracę w miłej atmosferze w gronie specjalistów - zootechników z branży, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i etapowo wdrożą na stanowisko pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę na pełen etat (długofalowa współpraca),
  • miejsce pracy: woj. podlaskie lub w. mazowieckie lub wielkopolskie - do 100 km od miejsca zamieszkania,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy wspierający aktywność sprzedażową,
  • kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy, wsparcie kolegów w realizacji codziennych zadań oraz niezbędne narzędzia pracy m.in. telefon, komputer oraz samochód służbowy, który będzie mógł być wykorzystywany do celów prywatnych,
  • firma wspiera swoich pracowników w ich drodze zawodowej dając im możliwości rozwoju podczas szkoleń produktowych, branżowych oraz interpersonalnych,
  • ciekawy pakiet bonusów socjalnych m.in. prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe.

Od 2000 roku pomagamy naszym Klientom dotrzeć do właściwych pracowników. Oferujemy... szybki dostęp do określonych kwalifikacji, dajemy możliwość elastycznego kształtowania wielkości zatrudnienia.

Na co dzień do działów produkcyjnych, administracyjnych, logistycznych, informatycznych, kadrowych, i innych oddelegowujemy ponad 1000 osób. W ciągu ostatnich 3 lat ponad 5000 osób pracowało dla naszych Klientów.

Nasza działalność jest prawnie umotywowana, jako jedna z pierwszych firm uzyskaliśmy certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Pracy w zakresie:
Agencji Pracy Tymczasowej (nr 136/3), Doradztwa Personalnego (nr 136/2) oraz Pośrednictwa Pracy (nr 136/1a).

W roku 2004 odpowiadając na wzmożone zainteresowanie praca w Unii Europejskiej uzyskaliśmy kolejny certyfikat na Pośrednictwo do pracy za granicą obywateli polskich u pracodawców zagranicznych (nr 136/1b)
Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz rzetelności w świadczeniu usług pozyskaliśmy znaczne grono klientów, którzy udzielili nam swoich referencji.

W roku 2005 zostaliśmy zaproszeni do uczestnictwa w Związku Agencji Pracy Tymczasowej (ZAPT). Jest to najdłużej działająca i najbardziej prestiżowa organizacja skupiająca firmy z branży, obecnie funkcjonująca pod nazwą Polskie Forum HR. Firmy w niej zrzeszone za główne zadanie postawiły sobie przestrzeganie Kodeksu Postępowania Etycznego określającego profesjonalne standardy świadczenia usług w zakresie dostarczania pracowników tymczasowych oraz opieki nad tymi pracownikami. Kodeks ten obowiązuje wszystkie firmy członkowskie, które pragną by w niedalekiej przyszłości zasady w nim zawarte stały się obowiązującymi w branży.
Jesteśmy również zrzeszeni w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych "Lewiatan".

W lipcu 2007 nastąpiło połączenie Trenkwalder z Benefit -dało to naszym Klientom ujednolicenie pod jednym szyldem międzynarodowego doświadczenia i sprawdzonych narzędzi doradztwa personalnego z perfekcyjną znajomością lokalnego rynku.

www.trenkwalder.com
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa