Specjalista ds. sprzedaży oprogramowania GstarCAD

TMSYS Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: TMSYS Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

W TMsys zajmujemy się rozwojem i dystrybucją oprogramowania CAD.

Z roku na rok powiększamy zespół, liczbę klientów i obroty o ponad 30%!

Twoje obowiązki:

  • Nawiązywanie współpracy z potencjalnymi klientami z obszaru architektury i projektowania
  • Aktywne działania w zakresie pozyskiwania nowych klientów
  • Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami
  • Prowadzenie działań sprzedażowych od pozyskania klienta po finalizację sprzedaży
  • Skuteczne budowanie relacji biznesowych
  • Realizacja celów sprzedażowych

Oczekiwania:

  • Wrodzona żyłka handlowca lub doświadczenie w obszarze sprzedaży
  • Mile widziana znajomość zagadnień technicznych
  • Orientacja na cel i determinacja w jego osiąganiu
  • Łatwość nawiązywania kontaktów telefonicznych z klientami
  • Optymizm i pewność siebie
  • Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Jasne zasady:
    - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b (wg preferencji kandydata)
    - Stałe wynagrodzenie podstawowa
    - Atrakcyjny system premiowania wysoko wynagradzający zaangażowane osoby
  • Profesjonalne wsparcie:
    - Program wdrożeniowy wspierający Cię w pierwszych miesiącach pracy
    - Profesjonalne szkolenia produktowe
    - Zaawansowane szkolenia handlowe
    - Przełożony zaangażowany w Twój rozwój
    - Zespół, który zadba o dobre samopoczucie już w pierwszy dzień nowej pracy
  • Dodatki pozapłacowe:
    - Prywatna opieka medyczna
    - Karta Multisport
    - Budżet na imprezy firmowe
  • Wyjątkową atmosferę pracy:
    - Realny wpływ na rozwój firmy przez otwartość na Twoje pomysły i propozycje
    - Życzliwe relacje, wzajemne wsparcie
    - Praca wśród zaangażowanych, kompetentnych ludzi
    - Wspieranie rozwoju i możliwości awansu osób wyróżniających się