Specjalista ds. sprzedaży oprogramowań

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Łódź

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę - zatrudnienie przez Adecco z możliwością przejścia do wew. struktur Klienta. Pełen etat, od poniedziałku do piątku
• Atrakcyjne wynagrodzenie: 3300 zł/brutto + prowizja (miesięczna)
• Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
• Profesjonalne szkolenie na początku podjętej współpracy
• Pracę w międzynarodowej firmie
• Lokalizacja: Łódź

OCZEKIWANIA:

• Doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku. Umiejętność prezentowania ofert z dążeniem do skutecznej finalizacji transakcji
• Umiejętność negocjowania umów z praktycznym wykorzystaniem technik sprzedaży, operowania językiem korzyści
• Wysoka kultura osobista, orientacja na cel, umiejętność pracy pod presją czasu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Sprzedaż Telefoniczna oprogramowań i innych produktów firmy - w większości klienci aktywni
• Bieżący kontakt telefoniczny i mailowy z klientami
• Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie bazy
• Analiza rynku i konkurencji, przygotowywanie ofert handlowych dla klientów
• Przedstawianie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych

Numer referencyjny: S/DK/LDZ/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.