Specjalista ds. Sprzedaży nr ref. BI/SDS

Bingo HR

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji pracowników z branży IT. Naszym celem jest znajdowanie idealnych pracowników dla firm i idealne miejsca pracy dla kandydatów. Do wypełnienia tej misji potrzebujemy:

Specjalisty ds. Sprzedaży

który będzie aktywnie pozyskiwał nowych klientów i wychodził naprzód ich oczekiwaniom dzięki naszemu zespołowi rekrutacyjnemu.

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w kontaktach telefonicznych i mailowych z potencjalnymi klientami,
  • umiejętności posługiwania się językiem angielskim w kontaktach z klientami zagranicznymi,
  • determinacji i otwartości :)

W zamian oferujemy:

  • możliwość rozwoju i jasno określone cele
  • biuro w świetnej lokalizacji (Garnizon)
  • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)
  • team, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych!

Bingo HR to wyspecjalizowana w rekrutacjach agencja doradztwa personalnego o numerze certyfikatu 12260.

Prezentacja firmy

Naszą misją jest połączenie dwóch szukających siebie partnerów: pracodaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management