Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0573

Obowiązki:

- kontakt telefoniczny, mailowy z klientem
- przygotowywanie ofert, negocjacje
- doradztwo telefoniczne
- raportowanie pracy
- nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja od sprzedaży)
- Przyjazną atmosferę
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
- Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i wsparcie merytoryczne
- Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
- Możliwość ubezpieczenia grupowego na życie
Miejsce pracy:
W siedzibie firmy przy ul. Bydgoskich Przemysłowców 29, 85-862 Bydgoszcz, w zgranym zespole.

Godziny pracy:
Poniedziałek Piątek: 7:30 15:30

Pracodawca nie prowadzi call center.
Oferta skierowana głównie do pracowników call center.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • sprzedaży i obsługi klienta

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagamy: - Bardzo dobra znajomość technik sprzedażowych - Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe - Wysoka kultura osobista i komunikatywność - Bardzodobraorganizacjapracy, odpowiedzialność, terminowość - Umiejętność planowania i organizacji pracy w zespole - Znajomość obsługi komputera, MS Office - Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 5 lat) Oczekujemy: - Promowania marki firmy, - Aktywnego pozyskiwania partnerów biznesowych, - Budowania bardzo dobrych i długotrwałych relacji z klientami, - Monitorowania rynku oraz działań konkurencji, - mile widziane również os. z wykształceniem średnim,

Miejsce pracy: Bydgoskich Przemysłowców 29, 85-862 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 5

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: m.szejner@transexpert.pl z dopiskiem nazwy stanowiska oraz klauzulą o ochronie danych osobowych. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )" Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy