Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Berg Holding S.A

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Aktywna sprzedaż i pozyskiwanie potencjalnych nabywców
  • Obsługa telefoniczna klientów
  • Prowadzenie spotkań z Klientami w biurze i/lub na terenie inwestycji, prezentacja oferty
  • Współpraca z Pośrednikami Nieruchomości
  • Archiwizacja dokumentacji biura działu sprzedaży
  • Raportowanie wyników sprzedaży i działań

Wymagania

  • Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży Condohoteli
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność
  • Język angielski – znajomość na poziomie komunikatywnym ,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność, uporządkowanie, skrupulatność, sumienność
  • Minimalne doświadczenie: 1 rok
  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Rodzaj umowy: własna działalność gospodarcza
  • Kategoria: Nieruchomość: pośrednictwo-wycena

Prezentacja firmy

Berg Holding S.A. to koncept, który połączył cztery marki charakteryzują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta